• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для агропромислового комплексу

Агропромисловий комплекс

Загальна інформація

Агропромисловий комплекс один з найнеобхідніших напрямків людської діяльності, який включає в себе ветеринарний та аграрний напрямки. Завдяки йому людство забезпечує свою потребу у продуктах харчування, отже й існування. Із збільшенням кількості населення на Землі, зміною кліматичних умов, появою нових збудників вірусів та бактерій, з кожним роком все важче стає отримувати високі врожаї сільськогосподарських культур та забезпечувати захист ветеринарних господарств від спалахів епідемій. З метою вирішення вище згаданих проблем, доводиться шукати відповідь у нових винаходах та розробках науковців.

На сьогоднішній день інтенсивною областю науки та техніки, яка розвивається, є нанотехнології.

Одним із шляхів вирішення проблеми по боротьбі з виникненням та розповсюдженням вірусів та бактерій є проведення дезінфекції на об’єктах агропромислового комплексу. В наш час існує чимало дезінфекційних засобів, які застосовуються для вирішення тих чи інших проблем в області антибактеріального контролю галузі сільського господарства та ветеринарії (засоби на основі четвертинних амонійних сполук (ЧАС), формальдегідів, лугів, кислот, розчинів хлору, фенолу, пероксиду водню, амонію та інших).

Недоліком вище перелічених засобів, окрім значної токсичності, є те, що для покращення дезінфікуючої дії відносно вірусів, бактерій, спор грибків та ін. рекомендується застосовувати не один засіб, а поєднувати їх між собою.

Традиційні дезінфікуючі засоби, як правило, володіють, наприклад, сильним антибактеріальним ефектом, проте мають слабкі противірусні властивості. Тому перед спеціалістами та науковцями постало питання про виготовлення універсального дезінфікуючого засобу, який би поєднав у собі сильну антибактеріальну, фунгіцидну та антивірусну дію.

Завдяки розвитку науки та техніки з'явилась можливість маніпулювати частинками матерій на атомарному рівні, що дозволяє створювати новітні матеріали та речовини з покращеними властивостями - не виключенням є і дезінфікуючі засоби. Використовуючи природну антибактеріальну дію срібла (понад 650 видів вірусів та бактерій), фахівцям нашої компанії вдалося отримати дезінфектант нового покоління на основі металічних наночастинок срібла "Аргенвіт".

Основні переваги дезінфекційного засобу "Аргенвіт":