• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для сільського господарства

Агропромисловий комплекс

Використання у сільському господарстві. Обробка рослин

Сільське господарство - одна з найважливіших сфер людської діяльності. Саме завдяки йому людство забезпечує свою потребу в продуктах харчування. Із збільшенням кількості населення на Землі, зміною кліматичних умов, з кожним роком все важче стає отримувати високі врожаї сільськогосподарських культур, які б забезпечили потребу населення у харчуванні. Щоб якоюсь мірою вирішити ці проблеми, аграріям у всіх країнах світу доводиться звертати значну увагу не тільки на вирощення високих врожаїв, але й на забезпечення їх та готових продуктів від різноманітних рослинних захворювань.

Ще одним гострим питанням є продовження терміну зберігання насіння овочів та фруктів. З метою вирішення вище згаданих проблем, доводиться шукати відповідь у нових винаходах та розробках науковців. На сьогоднішній день інтенсивною областю науки та техніки, яка розвивається, є нанотехнології.

Щоб отримати високі врожаї, необхідно проводити обробку насіння сільськогосподарських культур різноманітними засобами, з метою їх захисту, як від шкідників так і від бактерій, які можуть спричиняти захворювання рослин, в результаті чого буде втрачена частина урожаю, а разом з тим - час та кошти, які були затрачені на вирощування цих культур. Обробка сільськогосподарських культур проводиться не тільки з метою підвищення урожаїв, але й для продовження їх терміну зберігання.

Використання засобу "Аргенвіт" у вигляді "Срібної води", сприяє швидшому проростанню насіння та створює сприятливі умови для росту рослин. Доведено, що колоїдне срібло ефективне у боротьбі з такими проблемами як мучниста роса на огірках, фітофторозом на помідорах, картоплі та ін.

Переваги обробки засобом "Аргенвіт":

Способи застосування засобу

Засіб у вигляді 0.5 – 1 % робочого розчину рекомендується застосовувати для обробки рослин картоплі та помідорів (бадилля), з метою їх захисту від фітофторозу, запобіганню мучнистої роси на огірках. Обробку проводять шляхом розпиленням до рівномірного покриття всієї поверхні, бажано у суху погоду.

У таблиці 1 наведенні розрахунки для приготування робочих розчинів дезінфекційного засобу "Аргенвіт".

Таблиця 1. Дози концентрату "Аргенвіт", необхідні для приготування 1 % робочих розчинів

Концентрація робочого розчину, % Об'єм концентрату "Аргенвіт", л Об'єм води необхідної для приготування робочого розчину, л Сумарний об'єм дезінфекційної суміші, л
1 0.1 9.900 10.00
1 1 99.00 100.00
1 10 990.00 1000.00
1 20 1980.00 2000.00
1 50 4950.00 5000.00