• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для ветеринарії

Агропромисловий комплекс

Використання у ветеринарії

Для ефективного функціонування виробництв агропромислового комплексу (АПК) та забезпечення відповідного антибактеріального, антивірусного та фунгіцидного контролю на них, потрібно проводити заходи дезінфекції, дезактивації та дегазації.

В наш час існує чимало дезінфекційних засобів, які застосовуються для вирішення тих чи інших проблем в області антибактеріального контролю галузі сільського господарства та ветеринарії.

Сьогодні на об’єктах ветеринарного нагляду в основному використовуються засоби на основі четвертинних амонійних сполук (ЧАС), формальдегідів, лугів, кислот, розчинів хлору, фенолу, пероксиду водню, амонію та інших.

Недоліком вище перелічених засобів, окрім значної токсичності, є те, що для покращення дезінфікуючої дії відносно вірусів, бактерій, спор грибків та ін. рекомендується застосовувати не один засіб, а поєднувати їх між собою. Традиційні дезінфікуючі засоби, як правило, володіють, наприклад, сильним антибактеріальним ефектом, проте мають слабкі противірусні властивості. Тому перед спеціалістами та науковцями постало питання про виготовлення універсального дезінфікуючого засобу, який би поєднав у собі сильну антибактеріальну та антивірусну дію.

Завдяки розвитку науки та техніки з'явилась можливість маніпулювати частинками матерій на атомарному рівні, що дозволяє створювати новітні матеріали та речовини з покращеними властивостями - не виключенням є і дезінфікуючі засоби. Використовуючи природну антибактеріальну дію срібла (понад 650 видів вірусів та бактерій), українським науковцям вдалося отримати дезінфектант нового покоління на основі металічних наночастинок срібла "Аргенвіт". Засіб пройшов усі дослідження у ветеринарній сфері та показав високі результати антибактеріальної та антивірусної дії.

Основні переваги дезінфекційного засобу "Аргенвіт":

Способи застосування засобу

Засіб застосовують для дезінфекції об'єктів ветеринарного нагляду, включаючи приміщення, в яких утримуються тварини або птиця, а також технічне устаткування, що в них знаходиться, інкубатори, яйцесховища, молочні блоки, кормокухні, взуття та одяг робітників та інше. Застосовується для знезараження води систем водопостачання, товарних та інкубаційних яєць, обробки м'яса та інших біологічних об'єктів, як у профілактичних цілях, так і в екстреному (вимушеному) порядку.

Дезінфекцію приміщень та технологічного обладнання проводять 0,5 - 1,0 % робочим розчином концентрату за нормою витрат 150 - 200 мл/м2 та часу експозиції 3-6 годин, шляхом дрібнокрапельного зрошення поверхонь у присутності тварин та людей, продуктів забою та продукції тваринного походження за допомогою дезустановок або аерозольно за допомогою генераторів холодного туману. При дезінфекції поверхонь з пористих матеріалів (нефарбована деревина, цемент) норму витрат збільшують до 300 мл/м2, наносячи розчин у два етапи (витрати на один етап 150 мл/м2) з інтервалом у 30 хвилин.

Обробку інкубаційних та товарних яєць на підприємствах птахівництва проводять 0,5% розчином шляхом розпилення до рівномірного покриття шкаралупи яєць.

Санітарну обробку системи ніпельного та соскового поїння, включаючи накопичувальні ємності, трубопроводи, ніпелі, проводять у період санітарного розриву за інструкцією, прийнятою на підприємстві. Для обробки використовують 0,5 - 1% розчин, який вводиться в систему поїння на 6 годин.

Дезінфекцію тканин (спецодяг) виконують шляхом замочування в 0,5% розчині засобу на 20 – 30 хв. з подальшим просушуванням.

У таблиці 1. наведенні розрахунки для приготування робочих розчинів дезінфекційного засобу "Аргенвіт".

Таблиця 1. Дози концентрату "Аргенвіт" необхідні для приготування 1 % робочих розчинів

Концентрація робочого розчину, % Об'єм концентрату "Аргенвіт", л Об'єм води необхідної для приготування робочого розчину, л Сумарний об'єм дезінфекційної суміші, л
1 0.1 9.900 10.00
1 1 99.00 100.00
1 10 990.00 1000.00
1 20 1980.00 2000.00
1 50 4950.00 5000.00