• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Продукція

Дезінфікуючий засіб Аргенвіт

Збільшити Дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" 50 мл (р/р) — готовий до використання антибактеріальний, протигрибковий та антивірусний засіб з розпилювачем.
Збільшити Дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" 250 мл (р/р)— готовий до використання антибактеріальний, протигрибковий та антивірусний засіб з розпилювачем.
Збільшити Дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" 500 мл (р/р) — готовий до використання антибактеріальний, протигрибковий та антивірусний засіб з розпилювачем.
Збільшити Дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" 100 мл (к) — концентрований засіб (100 мл - 10-20 л робочого розчину) з антибактеріальними, протигрибковими та антивірусними властивостями.
Збільшити Дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" 1 л (к) — концентрований засіб (1 л - 100-200 л робочого розчину) з антибактеріальними, протигрибковими та антивірусними властивостями.
Збільшити Дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" 5 л (к) — концентрований засіб (5 л - 500-1000 л робочого розчину) з антибактеріальними, протигрибковими та антивірусними властивостями.
Збільшити Дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" 10 л (к) — концентрований засіб (10 л - 1000-2000 л робочого розчину) з антибактеріальними, протигрибковими та антивірусними властивостями.