• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Про срібло

Срібло - найсильніший природний антисептик, з існуючих на Землі, та важливий для організму мікроелемент, необхідний для нормального функціонування залоз внутрішньої секреції, мозку, печінки та інших органів. У всі часи срібло в різних формах використовувалось в лікувальних цілях, приносячи користь людству.

З давніх часів срібну пудру додавали у ванни новонароджених дітей, фермери використовували срібні відра, щоб збирати молоко (тоді сире молоко залишалося свіжим протягом довгого часу). Перші поселенці Америки кидали срібні долари в колодязі, щоб вбивати бактерії у питній воді. Можна перелічити ще багато випадків, коли вироби із срібла використовували як антимікробні засоби. Так було до початку Другої Світової війни, поки не увійшли у широке застосування антибіотики, які незаслужено витіснили цей природний антисептик.

Великий внесок у дослідження атибактеріальних властивостей срібної води, її застосування для знезараження питної води і харчових продуктів зроблений академіком НАН України Л.А. Кульським.

Його експериментами, а згодом і роботами інших вчених, доведено, що саме іони металів і їх дисиційовані з'єднання проявляють антибактеріальну дію, викликаючи загибель мікроорганізмів. Чим вища концентрація іонів срібла, тим вищий антибактеріальний ефект. Вживання срібної води допустимих концентрацій, призводить до загибелі патогенної і умовно-патогенної флори організму та не впливає на сапрофітну флору організму.

У добовому раціоні людини в середньому повинно міститись 80 мкг іонів срібла. В залежності від концентрації катіони срібла можуть як стимулювати так і пригнічувати активність деяких ферментів. Встановлено, що найбільш активною антибактеріальною дією володіє срібло, менш активною - мідь і золото. Експериментально це було доведено на дифтерійній паличці.

При вивченні впливу срібла на організм людини відмічено його стимулюючу дію на кровотворні органи, яка проявляється в зникненні молодих форм нейтрофілів, збільшенні кількості лімфоцитів і моноцитів, еритроцитів і гемоглобіну.

На сьогоднішній день срібло розглядається як мікроелемент, необхідний для нормального функціонування внутрішніх органів і систем, а також як сильнодіючий засіб, що підвищує імунітет, і який негативно впливає на хвороботворні бактерії та віруси.

У нанорозмірному стані практично будь-який матеріал проявляє унікальні властивості, в тому числі і срібло. Іони срібла володіють антисептичною активністю. Значно вищою активністю володіють колоїдні розчини наночастинок срібла. Встановлено, що розчини наносрібла є найефективнішими засобами для дезінфекції поверхонь та є найменш токсичними.

Доведено, що молекули срібла вбивають понад 650 видів бактерій та вірусів, і навіть спори сибірської виразки (спектр дії будь-якого антибіотика складає 5-6 видів бактерій).

Колоїдне срібло допомагає швидкому відновленню шкіри при опіках різних ступенів, синяках, забоях, гематомах, відкритих ранах, гнійних захворюваннях шкіри, дерматозах, екземах.

Якщо обробити колоїдним розчином бинт і прикласти його до гнійної рани, запалення пройде і рана заживе швидше, ніж при використанні звичайних антисептиків. Рекомендується мати колоїдний розчин наночастинок срібла в похідній та автомобільній аптечках.