• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для побуту та дезинфекції

Побут та дезінфекція

Загальна інформація

Дезінфекція є однією з невід'ємних частин повноти та глибини процесу прибирання. Віруси та бактерії дислокуються переважно на поверхнях, з якими ми найбільше контактуємо. Запобігти розповсюдженню збудників небезпечних вірусних інфекцій можливо лише за допомогою швидкої та якісної дезінфекції.

Враховуючи пристосованість більшості небезпечних вірусів та бактерій до традиційних засобів дезінфекції, на сьогодні гостро стоїть питання про створення нових дезінфікуючих засобів, які б забезпечили:

Ці проблеми можна вирішити, застосовуючи у прибиранні вітчизняний засіб новітніх технологій на основі наночастинок срібла "Аргенвіт".

Наш засіб, порівняно із традиційними засобами на основі ЧАС, хлору, формальдегіду та інших хімічних сполук, володіє рядом переваг:

Застосування засобу "Аргенвіт" у передперіод спалаху вірусних інфекцій запобігає виникненню епідемій та значно зменшить кількість хворих.

Для забезпечення "срібної чистоти" у вашій оселі на допомогу прийде засіб "Аргенвіт".

"Аргенвіт" - дезінфікуючий засіб, до складу якого входить колоїдне срібло у нанорозмірному стані, що є найбільш ефективною формою для дезінфекції. Доведено, що молекули срібла вбивають понад 650 видів бактерій та вірусів, і навіть спори сибірської виразки (спектр дії будь-якого антибіотика складає 5-6 видів бактерій).

Засіб дезінфікувальний "Аргенвіт" призначений для профілактичної, поточної і заключної дезінфекції: