• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для дезінфекції басейнів

Побут та дезінфекція

Дезінфекція басейнів

Дезінфекція води є однією з головних умов повноцінного та ефективного фyнкціонування басейнів, аквапарків, дельфінаріїв та інших водних систем закритого типу. На сьогоднішній час для антибактеріальної обробки води широко використовуються засоби на основі хлору, брому та інших, які дають непоганий антибактеріальний ефект, але крім цього мають ряд недоліків:

Очистка води іншими методами та засобами (ультразвуком, ультрафіолетом, озоном) є дорогими, а в деяких випадках неефективними та небезпечними. В зв'язку з цим відбувається пошук нових ефективних способів та методів обробки води. Доцільно було б використати природну антибактеріальну дію деяких речовин, наприклад, срібла, яке має найактивнішу та найширшу антибактеріальну дію. До цього часу використання засобів на основі срібла для очистки води було недоцільним, причиною цього була неможливість технологічно отримувати неіонні розчини металів та висока вартість вихідного продукту (срібла). Розчини на основі іонного срібла також володіють широким спектром антибактеріальних властивостей, але водночас є токсичними.

Фахівці нашої компанії одержали стабільні неіонні колоїдні розчини наночастинок срібла, які дозволяють вирішити проблему не тільки з токсичністю засобів на основі іонного срібла, але й підвищити ефективність антибактеріальної дії срібла.

Таким колоїдним розчином металевих наночастинок срібла є засіб "Аргенвіт".

"Аргенвіт" володіє рядом переваг при біологічній обробці води у басейнах:

Проаналізувавши інформацію, можемо зробити висновок:

В Україні з'явився новітній конкуруючий та ефективніший за спектром дії, ніж засоби на основі хлору, вітчизняний дезінфікуючий засіб "Аргенвіт" на основі металічних наночастинок срібла, який дозволить зробити ваш відпочинок у басейнах не тільки корисним та приємним, але й безпечним.

Спосіб застосування засобу "Аргенвіт" для антибактеріальної очистки води у басейнах

Засіб "Аргенвіт" у вигляді концентрату застосовується для антибактеріальної обробки води у басейнах шляхом додавання 0.01% концентрату від загального об'єму води:

1 м 3 води = 100 мл концентрату

Підтримання концентрації засобу у воді здійснюється щоквартально шляхом додавання 10 % концентрату від початкового об'єму, внесеного у воду перший раз.