• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для прання та прасування

Побут та дезінфекція

Для прання та прасування

Для надання постільній та нижній білизні, одягу та будь-яким виробам з тканини антибактеріальних властивостей на тривалий час здійснюється їх обробка 0.5 % робочим розчином засобу "Аргенвіт".

Особливо ефективно обробляти речі у період спалаху вірусних інфекцій, а також при прояві дерматологічних алергічних реакцій.

При фізичних навантаженнях людський організм виділяє піт, який є харчовою основою для мікроорганізмів, продукти життєдіяльності яких створюють неприємний запах. Про цю проблему вам допоможе забути на тривалий час "Аргенвіт": знищуючи мікроорганізми — запобігає появі неприємного запаху.

Переваги засобу "Аргенвіт" при застосуванні у пранні та прасуванні:

Способи застосування засобу "Аргенвіт" для прання

Робочий розчин концентрацією 0.5% використовується у пранні, як додаткова операція, шляхом замочування (імпрегнації) виробів з тканин 20-30 хв. у ньому. Після чого оброблені речі подають на сушку, не промиваючи  їх у воді. Одяг володіє антибактеріальним ефектом протягом тривалого періоду.

Способи застосування засобу "Аргенвіт" при прасуванні

Робочий розчин концентрацією 0.5% використовують при прасуванні речей з будь-яких тканин. Робочий розчин наносять на тканини шляхом розпилення перед прасуванням. Допомагає швидко випрасувати речі, при цьому лагідно оберігає структуру тканини та надає їй антибактеріальних властивостей.

Отримання робочого розчину засобу "Аргенвіт"

Концентрат "Аргенвіт" розвести водопровідною, дистильованою або демінералізованою водою у співвідношеннях наведених у таблиці1:

Таблиця 1. Об'єми концентрату "Аргенвіт", необхідні для приготування 0.5% - робочого розчину, для фінальної дезінфекції випраного одягу

Концентрація робочого розчину, % Об'єм концентрату необхідного для приготування робочих розчинів, мл Об'єм води, л Сумарний об'єм дезінфікуючого розчину, л
0.5 10 1,90 2,00
0.5 100 19,90 20,00
0.5 500 99,50 100,00
0.5 1000 199,00 200,00