• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для дезинфекції приміщень

Побут та дезінфекція

Дезінфекція приміщень

Дезінфекція є однією з невід'ємних частин повноти та глибини процесу прибирання. Віруси та бактерії дислокуються переважно на поверхнях, з якими ми найбільше контактуємо. Запобігти розповсюдженню збудників небезпечних вірусних інфекцій можливо лише за допомогою швидкої та якісної дезінфекції. Враховуючи пристосованість більшості небезпечних вірусів та бактерій до традиційних засобів дезінфекції, на сьогодні гостро стоїть питання про створення нових дезінфікуючих засобів, які б забезпечили безпечність у застосуванні, повноту та довготривалість антибактеріального ефекту, економію часу та коштів.

Ці проблеми можна вирішити, застосовуючи у прибиранні вітчизняний засіб новітніх технологій на основі наночастинок срібла "Аргенвіт".

Наш засіб єдиний природний дезінфікуючий засіб, порівняно із традиційними засобами на основі ЧАС, хлору, формальдегіду та інших хімічних сполук, володіє рядом переваг:

Застосування засобу "Аргенвіт" у передперіод спалаху вірусних інфекцій запобігає виникненню епідемій та значно зменшить кількість хворих. Для забезпечення "срібної чистоти" у вашій оселі на допомогу прийде засіб "Аргенвіт".

"Аргенвіт" — дезінфікуючий засіб, до складу якого входить колоїдне срібло у нанорозмірному стані, що є найбільш ефективною формою для дезінфекції. Доведено, що молекули срібла вбивають понад 650 видів бактерій та вірусів і навіть спори сибірської виразки (спектр дії будь-якого антибіотика складає 5–6 видів бактерій).

Засіб дезінфікуючий "Аргенвіт" призначений для профілактичної, поточної і заключної дезінфекції :

Приготування робочих розчинів

Для проведення прибирання та дезінфекції приміщень використовують 1,0 - 2,0 %-ві робочі розчини концентрату "Аргенвіт"

Отримання 1%-го робочого розчину "Аргенвіт":

Розвести концентрат водопровідною, дистильованою або демінералізованою водою у співвідношеннях наведених у таблиці 1.

Дезінфекція поверхні:

Робочий розчин наносять на попередньо підготовлену (очищену від жирових та інших забруднень) поверхню шляхом протирання або зрошення з нормою витрат 50-200 мл / м2 (гладка поверхня — 50-100 мл; пориста — 150-200 мл).

Поверхня оброблена робочим розчином "Аргенвіт" володіє антибактеріальними, противірусними та фунгіцидними властивостями протягом тривалого періоду.

Таблиця 1. Витрати концентрату "Аргенвіт" необхідні для приготування 1%-го робочого розчину:

Об'єм концентрату "Аргенвіт", (л) Об'єм води, (л) Сумарний об'єм, (л) Площа обробки, кв.м
0.1 9.900 10.00 100 – 200
1.00 99.00 100.00 1000 - 2000
10.00 990.00 1000.00 10000 - 20000
20.00 1980.00 2000.00 20000 - 40000

Додавання до миючих засобів

Засіб "Аргенвіт" рекомендується додавати у засоби для миття, в якості допоміжного компонента, з метою надання їм антибактеріального, противірусного та фунгіцидного (протигрибкового) ефекту.

Умови та спосіб додавання до миючих засобів:

Дозування засобу складає 1-2% від загального об'єму засобу для миття:

Обмеження у застосуванні даного засобу для засобів миття:

Засіб "Аргенвіт" потрібно попередньо протестувати на сумісність з конкретним засобом для миття або його складовими, у яких концентрація натрію хлориду є висока.

Показники несумісності: