• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт. Застосування у виробництві

Виробництво

Загальна інформація

Застосування засобів для дезінфекції на виробництвах м’ясо-молочної, хлібопекарської, лакофарбової продукції та інших галузей промисловості носить різноманітний характер. На одних підприємствах їх використовують для дезінфекції приміщень, обладнання, одягу працівників з метою запобігання спалаху різноманітних інфекційних захворювань, на інших підприємствах деззасоби використовуються як сировинні компоненти з метою надання виробам антибактеріальних, антисептичних та фунгіцидних властивостей.

На сьогодні помітно збільшився інтерес до водних розчинів на основі металічних наночастинок срібла, які можуть використовуватись не тільки у якості дезінфікувальних засобів, але й як додатки при виробництві різноманітної продукції з пластмаси, кераміки та інших матеріалів, надаючи їх поверхням додаткових властивостей таких як:

Важливим напрямком, який починає розвиватися, є розробка антибактеріальних фарб, наповнених наночастинками срібла. Покрита такою фарбою поверхня не тільки набуде естетичного вигляду, але ще й володітиме додатковими властивостями (антибактеріальністю, фунгіцидністю), які зберігатиме протягом часу експлуатації за рахунок формування на поверхні "срібного шару". Такі фарби рекомендується застосовувати при фарбуванні стін у дитячих кімнатах, лікарняних палатах, побутових приміщенннях та місцях масового скупчення людей.

Засіб "Аргенвіт" був розроблений з метою розширення асортиментного ряду та для надання вже існуючій продукції додаткових властивостей і переваг, що дозволить підприємствам стати більш конкурентноспроможними, як на вітчизняному так і на світовому ринках.