• Українською
  • English
  • Deutsch

(032) 240-39-93

Засіб з антибактеріальними, противірусними, антисептичними та фунгіцидними властивостями

Діюча речовина - колоїдне срібло 0,1%

Преперативна форма водорозчинний концентрат

Продукція Аргенвіт

 

Використання Аргенвіту

Аргенвіт для лакофарбового виробництва

Виробництво

Лакофарбове виробництво

Застосування нових протигрибкових та антибактеріальних засобів у будівництві на сьогоднішній день є однією з пріоритетних вимог до виконання будівельних робіт. Ринок є перенасичений даними засобами, тому важко здійснити вибір засобу, який відповідав би стандартам якості, безпечності та ефективності.

Існуючі на ринку фунгіцидні та антисептичні засоби в основі містять хлор та його похідні або похідні органічних сполук. Такі засоби мають швидкий ефект щодо знищення збудників вірусів, грибів та плісняви, але у більшості випадків не мають пролонгованого ефекту (тобто довготривалої дії). Ще одним недоліком таких засобів є те, що в більшості випадків основна діюча речовина є токсичною.

Тому перед виробниками будматеріалів стоїть питання про вдосконалення своїх виробів та надання їм нових властивостей і посилення діючих. Це питання можна вирішити, використовуючи засоби на основі наноструктурних матеріалів.

Одним з таких засобів є засіб "Аргенвіт", в складі якого діючою речовиною є металічні наночастинки срібла. Фунгіцидна, антибактеріальна та противірусна дія засобу базується на природній антибактеріальності срібла. В нанорозмірному діапазоні властивості срібла посилюються за рахунок високої питомої поверхні контакту між наночастинками та збудниками плісняви, грибів, бактерій і вірусів. У засобі містяться компоненти, які  закріплюють срібло на оброблених поверхнях (утворюється срібна плівка), внаслідок чого забезпечується пролонгований ефект дії засобу.

Основними перевагами даного засобу, порівняно із іншими є:

Застосування засобу "Аргенвіт" у будівельній сфері:

1. Як додаток до водоемульсійних фарб з метою надання їм антибактеріальних та фунгіцидних властивостей. Рекомендується застосовувати такі фарби у побутових (житлових) приміщеннях,  з метою запобігання появі грибка та плісняви, а також для зменшення ризику розвитку  бактерій та вірусів. Такими фарбами рекомендується  фарбування стін у лікарнях, дошкільних та шкільних закладах освіти, дитячих кімнатах. Фарбування стін антибактеріальною фарбою зменшить ризики виникнення вірусних захворювань в осіб, які знаходяться і працюють у них. Стіни, пофарбовані фарбою, збагаченою засобом "Аргенвіт", володіють протимікробними, фунгіцидними властивостями протягом тривалого часу.

Дозування засобу "Аргенвіт" у водоемульсійну фарбу, складає 2-4% від її об'єму. При додаванні засобу у фарбу бажано перемішувати, щоб він краще  розподілився в об'ємі.

Таблиця 1. Дозування засобу "Аргенвіт", у водоемульсійну фарбу

Об'єм засобу, (мл) Об'єм фарби, (л)
2% 4%  
20 40 1
100 200 5
200 400 10
400 800 20
1000 2000 50

2. Обробку стін, уражених грибком та пліснявою, рекомендується проводити 1.0 – 2.0% - вим робочим розчином засобу "Аргенвіт". Перед обробкою рекомендується зачистити стіни від уражень, а потім у два етапи нанести робочий розчин на уражену поверхню, з нормою витрати 100 мл/м², шляхом розпилення або протирання, по мірі висихання. Також оброблену поверхню можна пофарбувати фарбою, наповненою засобом "Аргенвіт".

Таблиця 2 Дози концентрату "Аргенвіт", потрібні для приготування 1.0% - го, водного робочого розчину

Концентрація робочого розчину,% Об'єм концентрату, мл Об'єм води, мл Сумарний об'єм робочого розчину, мл Уражена площа обробки, кв.м
1 5 495 500 2.5
1 10 990 1000 5
1 50 4950 5000 25
1 100 9900 10000 50